26

Зимове захоплення: Регбі в МАУНТІН РЕЙНДЖЕРС

У кожному кутку нашої планети, діти знаходять способи для виявлення свого потенціалу та збагачення свого досвіду через різноманітні види спорту. У зимовий період ця енергія може знайти своє відображення у спортивних заходах, які відкривають дітям нові горизонти. Один із таких заходів - зимовий табір "МАУНТІН РЕЙНДЖЕРС", де діти відкрили для себе світ регбі.

Детальніше

30

Фігурки для ДнД від студії друку 3D Magica для кемперів

На відміну від традиційних ігор, Dungeons and Dragons (ДнД) потребує візуального представлення персонажів та монстрів, щоб кожна пригода стала ще реалістичнішою та захопливішою. Тому ми були надзвичайно вдячні студії друку 3D Magica за їхню допомогу та презентацію нам чарівних фігурок для нашого дитячого табору "Маунтін рейнджерс" в Карпатах.

Детальніше

29

DoubleHitShop представила чарівні фігурки для ДнД в "Маунтін рейнджерс"

Компанія DoubleHit, відома своїми вражаючими ігровими аксесуарами, знову змогла здивувати шанувальників настільних ігор. Цього разу вони подарували чарівні фігурки для гри Dungeons and Dragons (ДнД) у дитячому таборі "Маунтін рейнджерс" в Карпатах.


Детальніше

28

Підтримуємо знаннями та практичними навичками воїнів ЗСУ

В останні 2 роки навчання тактичній медицині стало критично важливою складовою підготовки військовослужбовців України. Громадська організація "Зелений маяк" активно займається вдосконаленням навичок та використанням системи MARCH (прокол, кровотеча, дихання, хірургічні ушкодження, гіпотермія/гіпоксія) в курсах тактичної медицини CLS (Combat Lifesaver) для військових ЗСУ.

Детальніше

11

Парні сплави на байдарках, як елемент розвитку дітей

В дитячому таборі "Маунтін Рейнджерс" в Карпатах відбуваються захоплюючі змагання на байдарках, що не лише надають неймовірні враження дітям, а й сприяють розвитку низки корисних якостей.

Детальніше

01

Дитячий національно-патріотичний табір "Рейнджер кемп Україна" - 2023

У дусі патріотизму та виховання духу командності дений дитячий національно-патріотичний табір "Рейнджер кемп Україна" відбувся у місті Володимир, Волинської області. Табір діяв на протязі 7 неймовірно насичених днів. Цей захід став можливим завдяки підтримці Департаменту молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Автор: Бормовий Руслан. Один із засновників національно-патріотичного табору Рейнджер кемп Україна, ще у далекому 2017 році.

Детальніше

29

Нові круті друзі «лорди», та їхні настілки для нас

Сила щедрості та великодушності знову виявилася важливою для створення незабутніх спогадів у серцях дітей у нашому дитячому таборі "Маунтін Рейнджерс" в Карпатах. Завдяки щедрості нашого спонсора, компанії "Lord of Boards", тепер учасники табору отримали набір захоплюючих настільних ігор, які вже збагатили і ще збагатять їхні враження та розвиток.

Детальніше

19

Онлайн клас із домедичної допомоги, для жителів прифронтових районів

ГО «зелений маяк», на запрошення Фонду "Молода громада", до проекту "Розумна взаємодія", який був організований для жителів прифронтових районів та областей України, в травні 2023 року. Однієї із темою такого проекту, було кількаденне навчання жителів цих громад, основам першої домедичної допомоги.

Детальніше

30

МАУНТІН РЕЙНДЖЕРС – наш проект для дітей України

Маунтін рейнджерс, який ми називаємо МРК (Маунтін Рейнджерс в Карпатах) – цьогоріч мав 6 турів для дітей із різних куточків України, в тому числі для українських дітей, які через повномасштабне вторгнення росіян змушенні були виїхати в різні країни Європи. Так зокрема, спеціально на літні канікули до нас в Карпати приїжджали учасники із: Німеччини, Бельгії, Польщі, Чехії тощо.

Детальніше

25

Я - і театр-студія. Роздуми на тему мистецтва

Аматорські театральні студія - це відмінний спосіб розвивати свої творчі здібності та розширювати коло спілкування зі схожими інтересами. Звичайно, участь у такій студії потребує часу та зусиль, але результати окупляються, коли я зіграв свою першу роль та отримав захоплення від аплодисментів глядачів.

Детальніше